1399/6/18 سه‌شنبه بوی ماه مدرسه در کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس بمناسبت آغاز سال تحصیلی از دانش آموزان فعال شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور شهردار ناحیه 2 منطقه 3 با رعایت پرونکل های بهداشتی تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از تقدیر از دانش آموزان فعال شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور علی نورالدینی، شهردار ناحیه 2 منطقه 3  در این کتابخانه بمناسبت آغاز سال تحصیلی در فضای بیرونی کتابخانه و با رعایت پرونکل های بهداشتی  خبر داد.
 ترابی پور ضمن تشکر از شورای اجتماعی محله ششصد دستگاه و شهرداری ناحیه 2منطقه 3 گفت: امسال با توجه به کرونا و قرنطینه خانگی، مسابقات کتابخوانی جشنواره رضوی در بستر فضای مجازی برگزار شد و اعضای دانش آموز این کتابخانه در رده سنی زیر 14 سال با ارسال بیش از 200 نقاشی و 60 پویش بیشترین مشارکت را داشتند.
مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) افزود: در این مراسم که با حمایت مادی و معنوی شورای اجتماعی محله ششصد دستگاه و شهرداری ناحیه 2 منطقه 3 و با رعایت  کلیه موارد بهداشتی در فضای باز و بیرونی کتابخانه صورت پذیرفت، از 10 دانش آموز فعال به قید قرعه با اهدای بسته تحصیلی  تقدیر به عمل آمد.
ترابی پور در پایان  با تشکر از سلامی و بنایی، کتابداران فعال این کتابخانه خاطر نشان کرد:  هدف از اجرای برنامه های فرهنگی قطعاً جذب اعضا به کتاب و کتابخوانی است و این امر جز با مشارکت و فعالیت بالقوه کتابداران حاصل نمی شود. کمااینکه در شرایط کرونا کتابداران این کتابخانه همچنان ارتباط خود را از طریق بستر مجازی با اعضا حفظ نموده و بیشترین میزان خدمت رسانی مجازی را به خود اختصاص د اده اند.
گفتنی است در این مراسم علاوه بر پونه خوشاب، نجلا محبوبی، زینب فرشادفر، هستی درویش بیگی، نرگس شهبازی، فاطیما دهقانی، محمدمهدی امامدادی، پونه آسبان، ام البنین دهقانی و رقیه ملایی از یسنا خدامی عضو فعال کلاس یوسی مس و نفر سوم مسابقات جهانی یوسی مس 2020 نیز قدردانی شد.

 
 [PageVisit]