1399/6/1 شنبه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان توسط کتابخانه شهید مطهری (ره)صورت پذیرفت؛ برگزاری مسابقه کتابخوانی از زندگینامه شهید حسن شفیع زاده در فضای مجازی پویش کتابخوان و مسابقه کتابخوانی زندگینامه شهید حسن شفیع زاده از ماهنامه فکه در فضای مجازی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  برگزاری پویش و مسابقه کتابخوانی زندگینامه شهید حسن شفیع زاده از ماهنامه فکه در فضای مجازی خبر داد.

ترابی پور گفت: در صورتی پویش های معرفی کتاب توسط مخاطبان مورد توجه قرار می گیرد که علاوه بر آموزنده بودن ، از نظر سمعی و بصری نیز جذاب باشد و با توجه به این مطلب که اکنون در زمان کرونا تقریبا استفاده از کتاب کاغذی بسیار سخت شده است، معرفی خوب کتاب با موضوع مناسب می تواند تا حد زیادی این خلأ را مرتفع نماید.

مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری(ره) افزود: این مسابقه کتابخوانی از صحبت های مطرح شده در معرفی زندگینامه شهید  حسن شفیع زاده و مطالب موجود در ماهنامه فکه بصورت ارسال سوال و معرفی برای مخاطبین علاقمند در فضای مجازی و دریافت پاسخ آنها انجام می شود.

ترابی پور ضمن تشکر از زیبا بنایی، کتابدار فعال کتابخانه و مجری این طرح گفت: جامعه هدف این مسابقه کتابخوانی افراد بالای 14 سال است و فرصت مشارکت در آن از روز 26 مرداد لغایت 31 مرداداست. در انتها نیز به 3 نفر برتر حق اشتراک 1 ماهانه استفاده از نرم افزار کتابخوانی طاقچه است.

 
 [PageVisit]