1399/5/22 چهارشنبه به مناسبت عید غدیر توسط کتابخانه شهید مطهری (ره)صورت پذیرفت؛ برگزاری جشن عید غدیر و اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی بصورت مجازی مراسم جشن عید غدیر و اهدای جوایز مسابقه سخنی از نهج البلاغه با حضور اعضای فعال کتابخانه شهید مطهری(ره) بندرعباس در بستر وب کنفرانس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری  مراسم جشن عید غدیر و اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی سخنی از نهج البلاغه بااجرای نقالی توسط محمد رنجبر در بستر وب کنفرانس  با حضور اعضای فعال کتابخانه در 19 مردادماه خبر داد.
ترابی پور گفت: مسابقه کتابخوانی سخنی از نهج البلاغه با مشارکت بنیاد بین المللی غدیر استان هرمزگان در بستر فضای مجازی و با ارسال خطبه مورد علاقه از کتاب ارزشمند نهج البلاغه انجام شد.
مسئول کتابخانه شهید مطهری(ره) ضمن تشکر از فعالیت های ارزشمند بنیاد غدیر استان هرمزگان افزود:مسابقه کتابخوانی سخنی از نهج البلاغه با مشارکت بیش از 52 عضو فعال این کتابخانه برگزار شد و در پایان از 5 نفر برتر به قید قرعه شامل ندا فیاضی، عزیزه ناظری، زینب حاجی زاده، محمد سالاری سردری و آسیه خانه رز با اهدای کارت هدیه 100 هزار تومانی تقدیر به عمل آمد.
مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس با قدردانی از فعالیت های سلامی و بنایی، کتابداران این کتابخانه گفت: جامعه هدف این مسابقه کتابخوانی افراد بالای 14 سال بود و برای اولین بار مسابقه و جشن آن همزمان با اجرای نقالی زنده آنلاین برای اعضا انجام شد که می تواند نمایانگر راهی روشن جهت گذراندن ایام قرنطینه کرونایی و شادی و نشاط مردم باشد.
ترابی پور در پایان خاطر نشان کرد: در انتهای این مراسم از علی اکبر عسکری، عضو کودک که به اجرای شعرخوانی ویژه دهه امامت و ولایت در فضای جشن مجازی پرداخت و با اهدای اشتراک یک ماهه اپلیکیشن کتابخوانی طاقچه تقدیر به عمل آمد.
 [PageVisit]