1399/5/14 سه‌شنبه برگزاری نشست مجازی معرفی کتاب به مناسبت هفته ولایت و امامت به همت مسئول کتابخانه عمومی ملاصدرا هرمز، نشست مجازی معرفی کتاب «فرهنگنامه غدیر» برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، رازیه زرنگاری، مسئول کتابخانه عمومی ملاصدرای هرمز، از برگزاری نشست معرفی کتاب «فرهنگنامه غدیر» در فضای مجازی خبر داد.
زرنگاری ضمن گرامی داشت و تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته ی امامت و ولایت گفت: غدیر، بارزترین جلوه تشیع و خط  ولایت است و آشنایی با معارف و اعتقادات شیعه، به ویژه در زمینه امامت، ولایت و غدیر، برای شیعیان و پیروان اهل بیت (ع) ضروری است.
وی گفت : کتاب «فرهنگنامه غدیر» در قالب یک فرهنگ الفبایی، عمده ترین دانستنی های مرتبط با غدیر، شیعه، اهل بیت (ع)، امام علی (ع) و ولایت را با قلمی روان و خلاصه بیان کرده است.
مسئول کتابخانه عمومی ملاصدرا بیان داشت: این معرفی کتاب به صورت مجازی صورت پذیرفت و در قالب یک کلیپ به همراه تصاویر مختلفی از این کتاب در گروههای واتساپ و اینستاگرام کتابخانه ملاصدرا به اشتراک گذاشته شد و به همراه این کتاب، کتابهای مختلفی با موضوعات غدیر و ولایت و امام علی (ع) نیز معرفی گردید.
همچنین کتابهایی با محوریت غدیر نیز در قالب نمایشگاه کتاب در فضای مجازی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.
 [PageVisit]