1399/5/12 يكشنبه بخش کودک کتابخانه شهید مطهری(ره) آماده بازگشایی می شود مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از زیبا سازی و شاداب سازی بخش کودک این کتابخانه جهت بازگشایی بعد از دوره کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس  از زیبا سازی و شاداب سازی بخش کودک این کتابخانه جهت بازگشایی بعد از دوره کرونا خبر داد.
ترابی‌پور گفت: با توجه به اینکه تعداد اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه بیش از 700 نفر است، لزوم شاداب سازی و ایجاد محیط جذاب و پویا در بخش کودک به شدت احساس میشد. بخصوص در حال حاضر که بدلیل شیوع بیماری کرونا امکان خدمات رسانی حضوری به اعضا وجود ندارد، فرصت خوبی برای زیبا سازی و تزیین بخش کودک ایجاد شده است.
وی افزود: اگر انتظار داریم اعضای کودک و نوجوان به کتاب و کتابخوانی علاقه نشان دهند یکی از عوامل اصلی مکان کتابخانه و مطالعه است و حفظ نشاط و شادابی یکی از اصول هر کتابخانه باید تلقی گردد.
مسئول کتابخانه شهید مطهری(ره) با تشکر از زیبا بنایی، کتابدار مجری این کار هنرمندانه خاطر نشان کرد: افکار زیبا نماد همدلی و دوستی کتابداران با اعضا و محیط پیرامون است و برای نصب این تزیینات کتابداران این کتابخانه ساعت ها تلاش کردند تا بخش کودک این کتابخانه جان دوباره ای بگیرد.
 
 [PageVisit]