1399/3/18 يكشنبه برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره) به همت کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس نمایشگاه کتاب مجازی با محوریت آثار امام خمینی در این کتابخانه برپا و میان اعضا فعال در گروه های مجازی به اشتراک گذاشته شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهیدمطهری (ره) از برگزاری  نمایشگاه کتاب مجازی با محوریت آثار امام خمینی در این کتابخانه و اشتراک گذاری در گروه کلاس ها در فضای واتس آپ خبر داد.
ترابی پورگفت: بزرگداشت یاد و خاطره امام خمینی بنیانگذار انقلاب اسلامی  از وظایف کتابخانه های عمومی بشمار می رود و برگزاری نمایشگاه کتاب در جهت آشنایی نسل جوان  ونوجوان با آرمان های والای ایشان می تواند نقش موثری ایفا می کند.
 وی بیان کرد: در این نمایشگاه مجازی کتاب که حاوی بیش از 20 کتاب با موضوع زندگی وسیره امام خمینی (ره) بود، اعضا در گروه های مجازی با مشاهده تصویر نمایشگاه،درخواست معرفی کتاب را می نمودند که بصورت خوانش کتاب و ارسال آن در گروه انجام می پذیرفت.
گفتنی است زیبا بنایی، کتابدار این کتابخانه عمومی اقدام به برگزاری این نمایشگاه نمود که علاوه بر برقراری رابطه پویا با اعضای کتابخانه بخصوص نوجوانان وجوانان سبب ایجاد انگیزه برای مطالعه می شود
.
 [PageVisit]