1399/3/17 شنبه به مناسبت گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره) صورت پذیرفت؛ برگزاری اولین جلسه کلاس آنلاین آموزش نقاشی در بستر وب کنفرانس همزمان با ایام قرنطینه کرونا اولین جلسه کلاس آنلاین آموزش نقاشی در بستر وب کنفرانس بصورت رایگان ویژه اعضای فعال کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری اولین جلسه  کلاس  آنلاین آموزش نقاشی در بستر وب کنفرانس بصورت رایگان ویژه اعضای فعال این کتابخانه  به مناسبت گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.
ترابی‌پور گفت: در سال جاری با توجه به همه گیر شدن بیماری کوید 19 و قرنطینه خانگی، نیاز به پر کردن اوقات فراغت اعضای فعال کودک کتابخانه بشدت احساس می شد. در همین راستا کلاس نقاشی در بستر وب کنفرانس و بصورت آنلاین با مربی گری آسیه خانه، عضو فعال این کتابخانه و مشارکت 18 دانش آموز فعالیت خود را آغاز کرد.
وی افزود: با توجه به ایجاد طرح مواسات و همدلی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی و لزوم ارتباط موثر اعضا کودک و نوجوان کلیه کلاس های آنلاین خرداد ماه با کمک خیرین بصورت رایگان برگزار می شود تا همه اعضا توان استفاده و بهره مندی از این کلاس ها را داشته باشند.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از کتابداران این کتابخانه خاطر نشان کرد: در پایان از کودکان شرکت کننده در این کلاس خواسته شد که با توجه به آموزش گنبد و گلدسته از کتاب گنبد خورشید نقاشی بکشند که با استقبال خوبی مواجه شد.
 [PageVisit]