1399/3/7 چهارشنبه به همت کتابخانه عمومی خلیج فارس قشم؛ برگزاری نشست قصه گویی در فضای مجازی مسئول کتابخانه عمومی خلیج فارس از برگزاری نشست قصه گویی مصور و نشست معرفی کتاب در فضای مجازی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، مهرانه امیری، مسئول کتابخانه عمومی خلیج فارس قشم از برگزاری نشست قصه گویی مصور در فضای مجازی با حضور اعضای فعال کتابخانه خبر داد.
 امیر ی بیان کرد: در این نشست ، داستان آهوی دم قهوه‌ای توسط حسان بهمرد از اعضا فعال کتابخانه  به صورت صوتی و تصویری قصه‌گویی شد. این کتاب توسط انتشارات رهروان انتظار منتشر شده است و داستان چند آهو است که در  یک جنگل سبز با بچه‌هایشان زندگی می‌کردند. هر وقت آهو خانم برای بچه‌هایش غذا تهیه می‌کرد و می‌آورد که بین آنها تقسیم کند یکی از بچه‌هایش به نام دم قهوه‌ای میگفت: من بیشتر می‌خوام... .
اجرای نشست مجازی معرفی کتاب «ملاصالح»
مسئول کتابخانه خلیج فارس از برگزاری نشست مجازی معرفی کتاب بمناسبت سالروزروز آزاد سازی خرمشهر  در فضای مجازی خبر داد.
وی بیان کرد: در این نشست هاجر مظاهری، یکی از اعضا فعال کتابخانه  به  معرفی کتاب «ملاصالح» نوشته رضیه غبیشی پرداخت که به سرگذشت شگفت‌انگیز «ملاصالح قاری» مترجم اسیران ایرانی در عراق می‌پردازد.
گفتنی است :  تعامل کتابخانه خلیج فارس با مدارس شهر قشم در فعالیتهای فرهنگی همچنان ادامه دارد و‌ اعضا علاقه زیادی به قصه گویی و معرفی کتاب نشان داده اند.


 
 [PageVisit]