1399/3/7 چهارشنبه برگزاری نشست مجازی جمع خوانی کتاب «گنبد خورشید» در ایام قرنطینه به همت کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس، دومین نشست مجازی جمع خوانی کتاب «گنبد خورشید» با شرکت اعضای فعال این کتابخانه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  برگزاری نشست مجازی جمع خوانی کتاب  با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی در فضای مجازی خبر داد.
ترابی‌پور گفت: با توجه به برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و لزوم اطلاع رسانی منابع و نحوه شرکت در این مسابقه معنوی به اعضا،کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) اقدام به برگزاری دومین جلسه نشست مجازی جمع خوانی کتب مربوط به این جشنواره از طریق فضای مجازی نمودند.
وی افزود: اولین نشست مجازی جمع خوانی کتاب «گنبد خورشید» با مشارکت اعضای کودک و نوجوان  و مربی آن ها در کلاس های خلاقیت و یوسی مس این کتابخانه وشرکت 18 تماشاگر مجازی در فضای شاد و بصورت ارسال صدا و خوانش هر صفجه کتاب برگزارشد.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از کتابداران این کتابخانه خاطر نشان کرد: در پایان 12 کودک و نوجوان که در این نشست مجازی اقدام به ضبط صدا و ارسال آن نمودند با ارسال کلیپ معرفی کتاب و نقاشی در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.
 [PageVisit]