1399/2/27 شنبه برگزاری نشست جمع خوانی کتاب مجازی در ایام قرنطینه خانگی بیماری کرونا به همت کتابداران کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس، اولین نشست جمع خوانی کتاب با شرکت اعضای فعال این کتابخانه با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی از طریق اینستاگرام برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  برگزاری نشست مجازی جمع خوانی کتاب «زندگی حضرت معصومه (س)» با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی در فضای اینستاگرام و به صورت زنده  خبر داد.
ترابی‌پور گفت: با توجه به برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و لزوم اطلاع رسانی منابع و نحوه شرکت در این مسابقه معنوی به اعضا،کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های هفتگی جمع خوانی مجازی کتب مربوط به این جشنواره از طریق فضای مجازی نمودند.
وی افزود: اولین نشست مجازی جمع خوانی کتاب «زندگی حضرت معصومه (س)» با مشارکت اعضای کودک به همراه مریم نظری،  مربی آن ها در کلاس های خلاقیت و یوسی مس این کتابخانه و شرکت 25 تماشاگر مجازی در فضای شاد و صمیمی برگزارشد. امید است همین امر سبب علاقمندی اعضای کودک و نوجوان به کتابخوانی شود.
مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) با تشکر از کتابداران این کتابخانه خاطر نشان کرد: تمام فعالیت های فرهنگی از جمله جمع خوانی، نشست کتاب خوان و ... با تلاش و همت کتابداران صورت می پذیرد و اگرکتابدار به عنوان  مشاور امین نباشد انجام هیچک میسر نیست.
 [PageVisit]