1398/12/4 يكشنبه با هدف آشنا نمودن نقش انرژی مثبت در زندگی: آموزش« مهارتهای مثبت اندیشی» در دبستان علم و آفتاب قشم برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی خلیج فارس قشم از برگزاری کارگاه آموزشی «مهارت های مثبت اندیشی » ازکتاب انرژ ی مثبت در دبستان علم و افتاب قشم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، مهرانه امیری عنوان کرد: به همت کتابخانه عمومی خلیج فارس، کارگاه آموزشی«مهارت های مثبت اندیشی» با هدف آشنا نمودن نقش انرژی مثبت در زندگی به دانش آموزان برگزار شد.

وی افزود:  این کتاب نوشته ی «جان گوردون» بود که برای دانش آموزان پایه ششم مدرسه علم و آفتاب خوانده و اموزش داده شد.

این مسئول بیان کرد: انرژی مثبت داشتن یک موضوع مهم برای رسیدن به موفقیت در زندگی هست، بیشتر مشکلات پیرامون انرژی می چرخد و همین انرژی نداشتن باعث می شود تا گاهی اوقات در زندگی شکست بخوریم و به قول معروف زندگی به کام ما نباشد.

امیری افزود:  در مرحله ی اول، با تغییر نگاه و نگرش خودمان، می توانیم شرایط حاکم بر زندگی خود را تغییر دهیم و مشکلات و مسائل خود را از یک زاویه دیگر ببینیم و سپس با پرسیدن سوالات درست در جستجوی پاسخ مناسب برای رفع آنها باشیم و در آخر نکته بسیار مهم و حائز اهمیت ، به کارگیری راهکارهای عملی برای رسیدن به انرژی مثبت  می باشد .

گفتنی است: کارگاه مهارت های زندگی به صورت مستمر ماهی یکبار در مدارس قشم برگزار می شود.

 [PageVisit]