1399/3/10 شنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان: مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تمدید شد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، پایان تیرماه جاری را آخرین مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان از تمدید مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.
وی بیان کرد: در پی استقبال گسترده مردم از دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با توجه به شرایط خاص پیش آمده ناشی از کرونا، افرادی که تاکنون موفق به شرکت در جشنواره نشده اند، می توانند تا 30 تیرماه  با مراجعه به سایت جشنواره، در این رویداد عظیم فرهنگی شرکت کنند.
ذاکری ادامه داد: پیش از این مهلت شرکت در جشنواره تا 9 خردادماه اعلام شده بود، اما در پی استقبال گسترده از این دوره از مسابقه و درخواست های بسیار، دبیرخانه جشنواره کتابخوانی، مهلت شرکت در این جشنواره را تا پایان تیرماه تمدید کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با تصریح اینکه این دوره از جشنواره با مشارکت مطلوب دستگاه های استانی و استقبال مردم همراه بود، اضافه کرد: تا کنون بیش از 14 هزار نفر در این مسابقه شرکت کرده‌اند و امیدواریم که تا پایان جشنواره شاهد رشد مشارکت در این مسابقه باشیم.
به گفته وی، دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی ۱۲ عنوان کتاب، خانواده‌ها، دانش‌آموزان، دانشجویان و گروه‌های مختلف سنی را در فراغت ناخوانده این روزها به حضور مجازی در این ضیافت کتابخوانی دعوت کرده است  و علاقه مندان می توانند تا پایان تیرماه به آدرس www.samakpl.ir  مراجعه و در مسابقه شرکت کنند.

 
 [PageVisit]