1399/2/9 سه‌شنبه طی صدور پیامی؛ تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برضرورت مطالعه کتاب و کتابخوانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی ضمن تاکید بر نقش کلیدی مطالعه کتاب ازمردم فرهنگدوست جزیره قشم خواست در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با انتشار پیامی ضمن تاکید بر نقش کلیدی مطالعه کتاب در آگاهی بخشی و توسعه فرهنگی هر جامعه ازمردم فرهنگدوست جزیره قشم بخصوص اقشار جوان از جمله دانشجویان و دانش آموزان خواست در این شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی، فرصت مطالعه کتاب و شرکت در جشنواره های کتاب و کتاب خوانی را از دست ندهند.
در متن پیام ایشان چنین آمده است:
«بهترین راه غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان و دانش آموزان در این مقطع زمانی حساس که مدارس و دانشگاه ها بخاطر خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا تعطیل است، مطالعه کتاب و کتابخوانی در منزل می‌باشد. والدین و مسئولان فرهنگی نقش مهم و تأثیرگذاری در ترویج کتابخوانی دارند و خانواده ها و دست اندرکاران امور فرهنگی باید اهتمام ویژه ای در این زمینه داشته باشند و زمینه مساعد را برای افزایش مطالعه و کتابخوانی در شهرستان هموار نمایند.
اقدامات نهاد کتابخانه های عمومی کشور،  رئیس اداره ویژه کتابخانه‌های عمومی شهرستان قشم ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای فرهنگی از جمله بخش فرهنگی آستان قدس رضوی بخاطر برپایی جشنواره های مختلف مربوط به کتاب و کتابخوانی بسیار قابل تقدیر و ارزنده است و در راستای استفاده از فرصت پیش آمده از جوانان، نوجوانان و سایر اقشار علاقه مند در جزیره قشم درخواست میکنم با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، آگاهی و اطلاعات خود را افزایش دهند.      
گفتنی است علاقه ‌مندان به شركت در دهمين جشنواره كتابخواني رضوي تا ۹ خرداد ۱۳۹۹ فرصت دارند با مراجعه به آدرس‌هاي www.samakpl.ir يا www.razavi.iranpl.ir  ضمن دريافت فايل كتاب‌ها در مسابقه شرکت کنند.
 
 [PageVisit]