1398/7/15 دوشنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان: کمک های مردم انسان دوست و کتابخوان هرمزگانی به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان از جمع آوری و ارسال کمکهای اهدایی مردم کتابخوان و نوع دوست هرمزگانی به مناطق سیل زده خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان بیان کرد: در راستای همدردی با مردم مناطق سیل زده کشور و نظر به استقبال کتابداران خدوم و کتابخوانان استان، کمک های نقدی و غیرنقدی این عزیزان شامل نوشت افزارهای اسلامی توسط کتابخانه‌های عمومی استان جمع آوری و بعد از تجمیع به صورت محموله به مناطق سیل زده و نیازمند در استان خوزستان ارسال شد.

وی با بیان اینکه اهدای لوازم التحریر و نوشت افزارها داوطلبانه بوده است، عنوان کرد: خوشبختانه استقبال هم استانیهای عزیز از طرح مهربانی در مهر مطلوب بود و مردم نوع دوست هرمزگان با مشارکت در این طرح ملی، قریب به 2000 قلم نوشت افزار شامل کتابهای کمک درسی، دفتر، مداد، کیف و .... به دانش آموزان سیل زده استان خوزستان اهدا کردند.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری هم چنین از ابراز احساسات و همدردی کتابداران و کتابخوانان استان تشکر کرد و افزود: اجرای این طرح و کمک به حل مشکلات جامعه یکی از مصداقهای مهم اجتماعی شدن کتابخانه‌های عمومی است که نشان می‌دهد که نقش کتابخانه فقط به عنوان مکانی که خدمات کتابخوانی ارائه می دهد نیست؛ بلکه کتابخانه‌ها به عنوان محفلی هستند که انواع فعالیتهای سرگرم کننده، آموزشی، کمک رسانی به مردم و آگاهی دادن به آنان در مرکز توجه قرار دارد.

 [PageVisit]