1398/5/15 سه‌شنبه آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرعباس برگزار خواهد شد سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرعباس از برگزاری اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرعباس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان ، فضه عباس نژاد، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرعباس در این خصوص گفت : آیین اختتامیه کتابخوانی رضوی در راستای تقدیر از برگزیدگان استانی شهرستان بندرعباس، قشم، بندرخمیر، رودان و ابوموسی در روز چهارشنبه 16مرداد ماه با حضور برگزیدگان، علاقه مندان و مقامات استانی در سالن اجتماعات اداره کل کتابخانه های عمومی ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرعباس عنوان کرد: این جشنواره که برای نهمین دوره برگزار می شود نقش بسزایی در ارتقاء سطح مطالعه در بین اقشار مختلف داشته است که هدف از برگزاری آن علاقمند سازی خانواده ها بویژه کودکان و نوجوانان به مطالعه می باشد.

عباس نژاد به استفاده از شیوه های مختلف در جذب کودکان و نوجونان در این طرح اشاره کرد و بیان داشت استفاده از شیوه های نوینی همچون پویش کتابخوان مجازی، نقاشی، معرفی متنی کتاب و مسابقه مکتوب و الکترونیکی چهارگزینه ای در دو صورت فردی و خانوادگی از بخش های مختلف این جشنواره برای افزایش مطالعه بهره برده شده است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 65