1
1398/3/9 پنجشنبه دعوت مديركل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان از جامعه کتابداران و کتابخوانان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس؛ مديركل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با صدور پيامي از جامعه کتابداران و کتابخوانان جهت شركت در راهپيمايي روز جهاني قدس دعوت كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با صدور پیامی از جامعه کتابداران و کتابخوانان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، دعوت نمود. در متن این پیام چنین آمده است:

روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، کانون استکبار ستیزی و روز تجلی همدلی و همزبانی همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست جهان برای دفاع از مظلوم و خروش بر علیه ظالم است.

حقیقت آنست که انقلاب اسلامی ایران، با تقویت روح استکبارستیزی در میان مستضعفان جهان، از جمله مردم ستم دیده فلسطین، برای مبارزه و رهایی از چنگال استکبار، حرکت و نشاطی تازه پدید آورد و خدا را شاکریم که  امروز در سایه تدابیر حکیمانه معمار کبیر انقلاب (ره) روز قدس، شهرتی جهانی یافته، مرزها را در نوردیده و در اعماق دل و جان ملت‌های آزاداندیش جهان نفوذ کرده است .

اینجانب با گرامیداشت این روز، اعتقاد راسخ دارم که مردم هوشیار و متعهد  هرمزگان، همچون سال های گذشته، با حضور پرشور خویش اقتدار و عظمت مسلمانان را به همه جهانیان نمایش داده و  روز قدس را به روز ابراز انزجار و تنفر از توطئه های استکباری و روز تجلی همبستگی و همدلی همه مسلمانان جهان تبدیل خواهند کرد. لذا از تمامي هرمزگانیهای عزیز و جامعه کتابداران و کتابخوانان دعوت می‌کنم تا در پیروی از آموزه‌های جاودان امام راحل و لبیک به دعوت مقام معظم رهبری در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان،درخیزشی عظیم، در کنار «جبهۀ بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی»  در حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، علیه ظلم و خشونت و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سر داده و دوشادوش برادران دینی خود و دیگر آزادگان جهان، با ظلم و ستم رژیم صهیونیست به مبارزه برخواسته، تا بار دیگر حمایت همه جانبه خود را از ملت بیدار و مظلوم فلسطین در سرتاسر دنیا به جهانیان اعلام نمایند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 82