1398/7/16 سه‌شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان و سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرعباس جشن روز کودک به همت مسئول کتابخانه عمومی فرهیختگان ایسین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان،  زهرا پورحسن، مسئول کتابخانه عمومی فرهیختگان ایسین از برگزاری جشن روز کودک در 16 مهر ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان؛ فضه عباس نژاد، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرعباس، نسیمه بلندآبادی، کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و کودکان و مربیان مهدکودک ایسین در این کتابخانه  خبر داد.

 پورحسن گفت: کتابخانه فرهیختگان ایسین در روز 16 مهرماه مصادف با روز جهانی کودک میزبان بیش از 90 کودک بود که در یک محیط کاملا شاد، برنامه های متنوع از قبیل مسابقه، اجرای نمایش واکران کارتون کودک برای آنها برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با حضور در این برنامه ضمن تشکر و قدردانی از حضور کودکان در کتابخانه بیان کرد جای تقدیر و تشکر دارد از مربیانی که در این روز مهم کودکان را به کتابخانه آورده اند تا با فضای کتابخانه و کتاب آشنا بشوند و ان شاالله که این رویه همچنان ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: همه روزها، روز کودک و همه سالها به کودکان اختصاص دارد و پدر و مادرها باید در تربیت کودکانشان تلاش نمایند ویکی از وظایف  آنها آشنا کردن کودکان با کتاب و کتابخوانی است.

پورحسن در پایان با تشکر  از حضور همه کودکان و مربیانشان گفت:16 مهر هرسال، هم زمان با 11 اکتبر، روز جهانی کودک نام گرفته است؛ روزی که درآنْ پدران، مادران، مربیان و دست اندرکارانِ مسائل کودکان، فرصت می یابند تا درباره کودک و دنیای زیبای آن بیندیشند و افق های زیباتری برای آینده کودکان ترسیم کنند. در این راستا، کودکان ایران زمینْ در پرتو استعدادی سرشار و با تکیه بر افتخارات دینی و باستانی خویش، امیدهای آینده طلایی کشورند تا با استفاده از تجربه گذشته و غنیمت شمردن شرایط کنونی، ارمغان آور فردایی بهتر باشند.
 [PageVisit]