1
1397/10/18 سه‌شنبه برگزاری نمایش عروسکی در پیش دبستانی شجره طیبه به همت کتابدار کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس، نمایش عروسکی و قصه گویی از کتاب «موش کوچولو، فیل چاقالو» در پیش دبستانی شجره طیبه با حضور نونهالان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه‌ی عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری نمایش عروسکی و قصه گویی در پیش دبستانی شجره طیبه خبر داد.

وی گفت: یکی از اهداف کتابداران این کتابخانه بصری سازی کتابهای مختلف بالاخص بخش کودک است و اجرای  نمایش عروسکی از کتابها می تواند نقش بسزایی در این امر ایفا کند و در همین راستا و جهت ترویج کتاب و کتابخوانی اولین جلسه قصه گویی و نمایش های پویا در پیش دبستانی شجره طیبه برگزار شد.

ترابی پور ادامه داد: این کار زیبای فرهنگی با استفاده از عروسک های نمایشی ارسالی از نهاد کتابخانه های عمومی صورت پذیرفت و امید است در فعالیت های بعدی این کتابخانه کتابهای بیشتری شبیه سازی و به نمایش اعضا کودک و نوجوان درآید.

مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) افزود: یکی از المانهای موثر در برقراری ارتباط با کودک گویش و لباس محلی هر منطقه به شمار می رود که این نمایش با لباس محلی بندرعباس اجرا شده است.

ترابی با تشکر از زیبا بنایی، کتابدار مجری این طرح خاطر نشان کرد: انجام فعالیت های فرهنگی نیازمند علاقه و عشق به کار کتابداری در حوزه کودک است و بحمدالله این انگیزه به وفور در کتابداران این کتابخانه یافت میشود.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 175