ثصق
1397/9/14 چهارشنبه برگزاری کلاس خلاقیت و شمع سازی در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس کلاس خلاقیت و شمع سازی از کتاب «دنیای هنر شمع سازی» با حضور اعضای فعال در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  برگزاری کلاس خلاقیت و شمع سازی از کتاب دنیای هنر شمع سازی با حضور اعضای فعال  خبر داد.

ترابی‌پور گفت: هدف از برگزاری این کلاس ها جذب اعضا بخصوص قشر  زنان خانه دار است؛ چرا که اگر مادری کتابخوان شود حتما فرزندی کتابخوان تربیت خواهد کرد و خانواده کتابخوان با ایجاد رابطه ملموس بین مادران و کتابخانه ایجاد می شود.

وی افزود:  سالاری عضو فعال کتابخانه و مدرس رشته های هنری هستند که برای اولین بار آموزش کلیه هنرها از جمله گل کریستال را با کتاب آغاز کردند و این کار سبب علاقمندی اعضا به کتابهای شاخه هنری شد.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی کتابداران این کتابخانه خاطر نشان کرد:کتابداران این کتابخانه با افکار زیبا و شرکت موثر در فعالیت های فرهنگی همیشه در به ثمر رسیدن اهداف متعالی نهاد کتابخانه های عمومی پیشگام هستند .

 
تعداد بازديد اين صفحه: 50