عنته
1397/9/13 سه‌شنبه همزمان با هفته کتاب؛ برپایی نمایشگاه کتاب و نقاشی اعضا ی کودک با موضوع «من یار مهربانم» به مناسبت هفته کتاب در کتابخانه نبی اکرم (ص)پارسیان نمایشگاه کتاب و نقاشی یار مهربان در معرض دید کتاب دوستان کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) شهرستان پارسیان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، خدیجه مرادی مسئول کتابخانه نبی اکرم از برپایی نمایشگاه کتاب و نقاشی کودکان با موضوع (من یار مهربانم)به  مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی  در کتابخانه نبی اکرم(ص) خبر داد.

مرادی افزود: نمایشگاه کتاب از کتابهای موجود درکتابخانه با موضوع من یار مهربانم به همراه نقاشی های کودکان در کتابخانه برگزار گردید .در این نمایشگاه 15جلد کتاب در زمینه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و راه هایی برای جذب افراد به مطالعه مفیددر تمام رده های سنی مانند:لذت خواندن در عصر حواس پرتی ،چگونه کتاب بخوانیم ،من و کتاب،موریس و کتابهای پرنده و.... دایرگردید .این نمایشگاه تا پایان هفته کتاب در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان برپا می باشد.


وی افزود:هدف از برپایی این نمایشگاه آشنایی هرچه بیشتر مراجعه کنندگان با فرهنگ کتاب و کتابخوانی و راه های علاقمند کردن افراد به فرهنگ مطالعه مفید بیان شده است . 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 51