تن
1397/9/13 سه‌شنبه بازدید دانش آموزان پایه متوسطه دخترانه همراه با معرفی کتاب «هیچکس جرئتش را ندارد» با حضور دانش آموزان در کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس ابوموسی معرفی و جمع خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، باغیانی از بازدید دانش آموزان از کتابخانه همراه با معرفی کتاب هیچکس جرئتش را ندارد از سری کتابهای طرح "کتابخوان ماه" ویژه آبان ماه در کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس خبر داد.

باغیانی بیان کرد: کتاب «هیچکس جرئتش را ندارد» نوشته حمید رضا شاه آبادی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان است و داستان نوجوانانی است که برای کمک به دوستی که پدر بزرگش بیمار است به دنبال او می‌روند و اتفاقاتی ترسناک رقم می‌خورد و در نهایت، داستان به آغاز جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ملت ایران گره می‌خورد.

وی افزود: بر این اساس، این اثر، دارای داستانی پرماجرا است و فضای آن، تفاوت‌های زیادی با سایر رمان‌های نوجوان دارد.داستان غیر قابل پیش بینی که به جنگ ختم می شود. هم‌چنین ویژگی اصلی موضوع این رمان، پرداختی جدید از زاویه‌ای تازه به مضمون جنگ است که با ظرافت تمام در توصیف‌ها و صحنه‌پردازی‌ها، داستان را به سمت جنگ سوق می‌دهد و خواننده را در عین غافل‌گیری با خود همراه می‌کند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 57