هخع
1397/9/13 سه‌شنبه به همت کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) و هفته وحدت، نمایشگاه کتاب در کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس شهرستان ابوموسی

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، فائزه باغیانی کتابدار کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس از برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع) و بزرگداشت هفته وحدت در کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس ابوموسی خبر داد.

باغیانی گفت: از دوازدهم تا هفدهم ربیع الاول  به دستور امام راحل و به منظور اتحاد هرچه بیشتر و بهتر مذاهب اسلامی، به نام هفته وحدت نامگذاری شده است. وجود ارزشمند و هدایتهای حکیمانه و جامع پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد(ص) به گونه ای فراگیر و خردمندانه است که برای همیشه در تاریخ زنده و اثرگذار می ماند و معرفی ابعاد مختلف اخلاقی، سیاسی و اجتماعی آن حضرت (ص) مسیر نجات بخش ملت ها و کمال انسانیت را روشن می سازد.

وی همچنین خاطرنشان کردند: امروزه بیش از هرزمانی نیاز به اخلاق و اخلاق مداری در جهان احساس می شود و توجه دوباره بشریت به مکارم اخلاقی انبیای الهی بویژه الگوهای عملی نبی مکرم اسلام (ص) می تواند انسانیت را از این ورطه انحطاط و نابودی اخلاقی نجات دهد.

گفتنی ست هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی نسل جوان و علاقمندان به انبیا و امامان به خصوص امام حسن عسکری(ع) و پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) پیرامون زندگانی و سجایای اخلاقی و اجتماعی ایشان و همچنین معرفی کتابهایی در خصوص زندگانی امام جفعر صادق(ع) می باشد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 55