1398/12/4 يكشنبه جشن روز مادر در کتابخانه فرهیختگان ایسین برگزار شد مسئول کتابخانه فرهیختگان ایسین از برگزاری جشن ميلاد پرخيرو برکت دخترگرامي نبي مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)و روز مادر وهمچنين فرخنده ميلاد فرزند خلفش حضرت امام خميني(ره) با حضور بانوان در کتابخانه ایسین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان،زهرا پورحسن، مسئول کتابخانه عمومی فرهیختگان ایسین از برگزاری جشن روز مادر در این کتابخانه خبر داد.
پورحسن بیان کرد: در بیستم جمادى الثانى سال دوم بعثت، از صلب پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله و سلم و از رحم پاک و مطهر خدیجه، دخترى پا به عرصه وجود نهاد، دخترى که همتاى على (ع)، سرمنشأ و ریشه سلسله امامت و ولایت، و الگوى تمامى مؤمنین و موحدین است.

وی افزود: در فرهنگ پر بار ایران اسلامی این روز به عنوان روز مادر نام گرفته تا زنان و مادران این مرز و بوم از او درس ایمان، فداکاری و مهربانی بیاموزند.

این مسئول گفت: در این مراسم که بیش از 150 نفر از بانوان و مادران حضور داشتنداجرای نمایش، سرودخوانی ،مداحی اجرا و از مادران کتابخوان تقدیر به عمل آمد.

پورحسن ضمن تشکر از حضور پرشور مادران در این مراسم افزود: هر ساله همزمان با این روز خجسته جشنی برای بانوان و مادران در کتابخانه برگزار میشود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 15