1398/10/23 دوشنبه برگزاری مسابقه دلنوشته ویژه شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درکتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری مسابقه دلنوشته بین اعضا کودک ونوجوان ویژه شهادت قاسم سلیمانی به همت کتابدار این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  برگزاری مسابقه دلنوشته بین اعضا کودک ونوجوان ویژه شهادت قاسم سلیمانی به همت زیبا بنایی کتابدار این کتابخانه خبر داد.

طوبی ترابی پور  گفت: در هفته گذشته اتفاق بسیار ناگواری در ایران اسلامی حادث شده است و قاسم سلیمانی، سردار دل ها با موشک دژخیمان آمریکایی و در یک عملیات تروریستی بهمراه ابومهندس همرزم وفادار ایشان به شهادت رسید.در همین راستا کتابخانه شهید مطهری (ره) و کتابداران آن تصمیم گرفتند مسابقه ای با این عنوان و جهت آشنایی اعضا کودک ونوجوان با روحیه مقاومت و ایثار و شیوه زندگی این شهید بزرگوار برگزار کنند.

وی افزود: این مسابقه بصورت نوشتن دلنوشته توسط اعضا در یک جلسه و درج آن در روزنامه دیواری انجام پذیرفت و در پایان از 3 نفر برتر با اهدای جوایز فرهنگی تقدیر به عمل می آید. امید است این گونه فعالیتهای فرهنگی سبب روشنگری در بین کودکان، نوجوانان و جوانان این مرز و بوم شود.

 [PageVisit]