1398/10/23 دوشنبه برگزاری مسابقه نقاشی بمناسبت آغاز دهه فاطمیه در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس بمناسبت دهه فاطمیه مسابقه نقاشی پیرامون زندگی و شهادت حضرت فاطمه س با حضور اعضا فعال در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  برگزاری مسابقه نقاشی بمناسبت  دهه فاطمیه در این کتابخانه با حضور اعضای فعال کودک و نوجوان خبر داد.

ترابی‌پور گفت:  هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی کودک و نوجوانان با فرهنگ ایثار و شهادت، ابعاد وجودی و سجایای اخلاقی حضرت فاطمه (س) و ترویج فرهنگ کتابخوانی میان اعضای کودک و نوجوان است.کتابداران این کتابخانه در مناسبت های مختلف اقدام به برگزاری مسابقات و برنامه های فرهنگی متناسب می نمایند.

وی افزود: این مسابقه نقاشی به مناسبت دهه فاطمیه با موضوع حضرت فاطمه (س) ومشارکت بیش از 30 کودک صورت پذیرفت و در پایان با اهدای بسته فرهنگی از 3 نفر برتر تقدیر به عمل آمد. امید است این گونه فعالیتها بتواند گام موثری در راستای برقراری ارتباط پویا بین کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) و کودکان بردارد.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از زیبا بنایی، کتابدار فعال و مجری این کار خاطر نشان کرد: تمام فعالیت های فرهنگی من جمله جمع خوانی، نشست کتابخوان و ... با تلاش و همت کتابداران صورت میپذیرد و اگرکتابدار به عنوان  مشاور امین نباشد انجام هیچک میسر نیست.

 [PageVisit]