1398/10/23 دوشنبه با حضور هنرمندان عضو انجمن ادبی نشست کتاب خوان تخصصی در کتابخانه عمومی خلیج فارس قشم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، مهرانه امیری، مسئول کتابخانه عمومی خلیج فارس قشم از برگزاری نشست کتاب خوان تخصصی هنرمندان در این کتابخانه خبر داد.

امیری بیان کرد: این نشست با معرفی 4 کتاب توسط اعضای انجمن ادبی برگزار گردید که در ادامه به آنها اشاره شده است:

کتاب «آوای سکوت» اثر «مادام بلاواتسکی» با ترجمه «حسین مریدی»/ ارائه توسط: «امیر برادران»

این کتاب نمونه ای نیایشی از حکمت الهی است که به بیداری درونی و بالش جویندگان می انجامد تا بتوانند بین طریق رحمت و راه نفس، یکی را، برای خود برگزینند.

کتاب «راز» اثر «راندا برن» با ترجمه «نفیسه معتکف»/ ارائه توسط: «آمنه ابراهیمی»

کتاب راز ، معروف ترین کتاب در زمینه ی قانون جذب موفقیت است و در محبوبیت این کتاب همین بس که در سال2007 در بیش از 19میلیون نسخه به 40 زبان دنیا ترجمه شد و همچنین در بیش از 2 میلیون دی وی دی به فروش رسید.

کتاب «پایی که جا ماند» اثر «سیدناصر حسینی پور»/ ارائه توسط: «هاجر مظاهری»

در این کتاب نویسنده به روایت اتفاقاتی که در جبهه و دوران اسارت گذرانده، پرداخته و نوشته است که در زمان اسارت، پایش عفونت کرده و نهایتاً عراقی ها پایش را قطع می کنند. حسینی در زمان اسارت با زحمت و به طور پنهانی خاطراتش را در23صفحه به صورت بسیار فشرده و با ذکر نکات کلیدی نوشته و در عصایش نگهداری می‌کند و پس از اسارت موفق می شود این خاطرات را با خود به ایران بیاورد.

کتاب «یک عاشقانه ی آرام» اثر«نادر ابراهیمی»/ ارائه توسط: «یاسر کیانی»

این کتاب داستان زندگی زن و شوهری جوان است که سعی دارند زندگی عاشقانه شان را از خطر روزمرگی نجات دهند.کتاب در سال 57 روایت می شود. نویسنده، خودش و همسرش را در قالب شخصیت های کتاب به تصویر کشیده و چیزی که این کتاب را خاص می کند، همین است.

 [PageVisit]