1398/10/22 يكشنبه نشست بلندخوانی کتاب «جناب قورباغه» همراه با آموزش کاردستی به همت کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس شهرستان ابوموسی، نشست بلندخوانی کتاب« جناب قورباغه» همراه با آموزش کاردستی در دبستان دخترانه ریحانه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان هرمزگان، فائزه باغیانی، مسئول کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس ابوموسی از برگزاری نشست بلندخوانی کتاب«جناب قورباغه» همراه با آموزش کاردستی در دبستان دخترانه ریحانه خبر داد.

باغیانی بیان کرد: «جناب قورباغه» نوشته مصطفی خرامان، داستانی ساده و قابل فهم برای کودکان است که با کمک تصاویر خود مسائلی همچون دوستی را آموزش می دهد. ماجرا از این قرار است که جانوران کنار برکه، روزگار خوب و خوشی دارند. و از زندگی خود لذت می برند تا این که یک روز سر و کله جناب قورباغه با یک چوب جادویی پیدا می شود. از آن زمان به بعد همه چیز تغییر می کند.

وی افزود: کودکان با مطالعه این کتاب می آموزند که برای نبرد با مشکلات نباید از راه های غیر متعارف استفاده کرد، از طرفی تلاش همه ی حیوانات جنگل برای رهایی جناب قورباغه از تنهای و کمک به او بیانگر دیگر مفاهیمی است که این اثر ادبی آموزش آن را ساده تر کرده است.

گفتنی است در ادامه نشست بلندخوانی، ساخت کاردستی به دانش آموزان یاد داده شد.

 [PageVisit]