1398/9/10 يكشنبه در راستای گرامیداشت هفته بسیج نشست جمع خوانی کتاب و نمایشگاه کتاب بسیج با حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی فردوسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، صغری صیاد معروف از برگزاری نشست جمع خوانی کتاب و  برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته بسیج در این کتابخانه خبر داد.

صیاد معروف بیان کرد: بسیج به عنوان یکی از مهم‌ترین بازوهای قدرت جمهوری اسلامی ایران به‌ شمار می‌رود که مأموریت جذب، آموزش، سازماندهی و به کارگیری نیروهای داوطلب مردمی را در راستای تحقّق اهداف انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: در این نشست که با حضور اعضای نوجوان برگزار شد کتاب «بسیج و تفکر بسیجی: در آیینه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی» اثر مؤسسه فرهنگی قدر ولایت معرفی و جمع خوانی شد. این کتاب شامل پنج فصل می باشد که از ابتدا به بیان تشکیل بسیج، اندیشه بسیجی، جایگاه بسیج و بسیجیان، وظایف و مسئولیتها، توطئه ها و ترفند ها می پردازد و با جمع خوانی این کتاب می توان بسیج و تفکر آن را از دیدگاه رهبر معظم انقلاب به نوجوانان شناساند.

صیاد معروف افزود: همچنین نمایشگاه کتاب از منابع موجود در کتابخانه جهت آشنایی عموم مردم با بسیج و تفکر بسیجی برپا شد تا بیشتر با تفکران و هدف این عزیزان آشنا شوند.

 [PageVisit]