1398/9/6 چهارشنبه حال خوش خواندن در کتابخانه عمومی وحدت شهرستان بندرلنگه؛ همزمان با هفته کتاب، برنامه فرهنگی متنوع در کتابخانه عمومی وحدت اجرا شد کتابخانه عمومی وحدت در بیست و هفتمین دوره گرامیداشت کتاب و کتابخوانی، با اجرای برنامه‌های متنوع، میزبان کتابخوانان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حوا دن، مسئول کتابخانه عمومی وحدت شهرستان بندرلنگه از اجرای بیش از 30 برنامه فرهنگی با محوریت کتاب در راستای گرامیداشت هفته کتابخوانی در این کتابخانه خبر داد.

حضور نوآموزان مهد و پیش دبستانی ستارگان کوچک در کتابخانه

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی مهد و پیش دبستانی ستارگان کوچک از کتابخانه عمومی وحدت بندر لنگه بازدید نمودند.

مسئول کتابخانه عمومی وحدت  بیان کرد: در این بازدید که تعداد 50 نفر از نونهالان شرکت داشتند، سمانه جابری، کتابدار این کتابخانه با اجرای برنامه قصه گویی و شعر خوانی با محوریت یار مهربان و پخش کارتون در مورد کتاب پذیرای کتاب دوستان شد.

آشنایی دانش آموزان مدرسه پسرانه ابن سینا با خدمات کتابخانه‌های عمومی

دانش آموزان مدرسه پسرانه ابن سینا با حضور در کتابخانه عمومی وحدت از بخشهای مختلف کتابخانه بازدید کردند و حمیده ناطقی، کتابدار این کتابخانه  علاوه بر معرفی کتابخانه، شرایط عضویت، تشریح کلاس‌های آموزشی در کتابخانه و تشویق دانش آموزان به کتاب خواندن، کتاب «نقش دوستان در سرنوشت انسان» اثر علی اکبر صمدی یزدی را به دانش آموزان معرفی کرد.

حضور در پایگاه بسیج خواهران شهرستان بندرلنگه

حمیده ناطقی، کتابدار کتابخانه عمومی وحدت با حضور در بین خواهران بسیجی پایگاه بسیج بندرلنگه به تشویق و ترغیب اعضای بسیج به کتاب خواندن  و ایجاد تعامل بیشتر اعضای بسیج و کتابخانه پرداخت.

وی علاوه بر شناساندن کتابخانه های عمومی و خدمات آن به بسیجیان، کتابهای «من زنده ام» اثر معصومه آباد و «لشگر خوبان» اثر معصومه سپهری را به آنان معرفی کرد.

برگزاری نشست معرفی کتاب در مدرسه دخترانه نوین واژه

جابری با حضور در بین دانش آموزان مدرسه دخترانه نوین واژه، علاوه بر معرفی کتابخانه و شرایط عضویت  و معرفی کلاس های فوق برنامه در کتابخانه و تشویق دانش آموزان به کتاب خواندن، کتاب «موریس و کتاب های پرنده» نوشته ویلیام جویس را به آنان معرفی کرد.

برگزاری نشست معرفی کتاب «بدنم چگونه با میکروبها میجنگد» با حضور نواموزان مهد و پیش دبستانی خلاقیت

در روز 26 آبان ماه تعداد 26 نفر از  نوآموزان پیش دبستانی خلاقیت از کتابخانه عمومی وحدت بازدید کردند و نشست قصه گویی از کتاب «بدنم چگونه با میکروبها می‌جنگد» توسط ناطقی، کتابدار این کتابخانه برای آنان اجرا شد.

برگزاری نشست معرفی کتاب و اجرای طرح همیار کتاب در کتابخانه عمومی وحدت

با حضور دانش آموزان در کتابخانه، کتاب «محمد مثل گل بود» نوشته غلامرضا حیدری ابهری توسط سمانه جابری، کتابدار این کتابخانه به آنان معرفی و جمع خوانی ش.د

همزمان با برگزاری نشست معرفی کتاب، دانش آموزان با کارت همیار کتاب که شامل عنوانی با کتابهایی که من خوانده ام می باشد آشنا شدند.

برگزاری نشست معرفی کتاب با حضور دانش آموزان مدرسه دخترانه شجره طیبه

مسئول کتابخانه عمومی وحدت از بازدید پرشور دانش آموزان  مدرسه دخترانه شجره طیبه به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی از کتابخانه با همکاری اداره آموزش و پرورش خبر داد.

در این بازدید که 70 دانش آموز حضور داشتند در ابتدا جهت آشنایی با کتابخانه و نحوه عضویت و کلاسهای فوق برنامه در کتابخانه توضیحاتی داده شد و در ادامه کتاب «مسواک میثم» نوشته غلامرضا حیدری ابهری توسط حمیده ناطقی، کتابدار این کتابخانه به دانش آموزان معرفی شد.

برگزاری نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «دانستنیهای بهداشتی» با حضور دانش آموزان مدرسه پویش

همزمان با سومین روز از هفته کتاب و کتابخوانی، دانش آموزان مدرسه پویش در کتابخانه حضور یافتند و ضمن آشنایی با بخشهای مختلف کتابخانه، کتاب «دانستنیهای بهداشتی» نوشته تهمینه میرهاشمیان به آنان معرفی و جمع خوانی شد.

 [PageVisit]