1398/9/5 سه‌شنبه شکوه کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری جشن کتاب و اجرای برنامه های فرهنگی متنوع به مناسبت هفته کتاب در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری جشن کتاب و اجرای دهها برنامه فرهنگی متنوع به مناسبت هفته کتاب در این کتابخانه خبر داد.

ترابی پور بیان کرد: بیش از 21 بازدید توسط مدارس و مهدکودک ها از کتابخانه، اجرای 5 مسابقه فرهنگی شامل مسابقه داستان نویسی «من و پلیس»، «خاطره نویسی»، «پیش بند کتاب»، «خلاصه نویسی کتاب»، «کتاب کاغذی ویژه سن زیر 14 سال» و مسابقه کتابخوانی همسر دوست داشتنی از کتاب «همسر دوست داشتنی» و مراسم بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی در این کتابخانه با حضور کتابخوانان برگزار شد.

طوبی ترابی پور  گفت: هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس هر سال با حضور با شکوه اعضای کودک، نوجوان و بزرگسال بهتر از سال گذشته انجام میشود و امسال با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته  از پتانسیل های مختلف فرهنگی مانند جذب خیرین و همکاری ارگان های محتلف مانند معاونت فرهنگی ناجا، شهرداری منطقه 3 بندرعباس، اداره پسماند شهرداری، اداره نهضت سواد اموزی ناحیه 2 بندرعباس و اداره فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان در جهت برگزاری مسابقات و مراسم مختلف این کتابخانه استفاده شد.

وی ضمن تشکر ویژه  از روابط عمومی شهرداری منطقه 3  افزود: در هفته کتاب و کتابخوانی ،که از تاریخ 18 لغایت 30 آبان به طول انجامید بیش از 2000 نفر از کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس بازدید به عمل آوردند که منجر به عضویت 462 نفر در هفته کتاب و کتابخوانی و بیش از 300 مراجعه جهت عضویت در 25 آبان روز عضویت رایگان شد که این مهم جز با تبلیغات گسترده و نصب بنر و تبلیغات محلی و شهری میسر نبود.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی، کتابداران این کتابخانه خاطر نشان کرد: در کلیه بازدیدهاهای صورت گرفته و مراسم، حضور کتابداران ساعی این کتابخانه ملموس است. اگر حضور این مشاوران امین در کتابخانه شهید مطهری (ره) نباشد انجام کارهای فرهنگی هر چند کوچک ممکن نخواهد بود.

 [PageVisit]