1398/9/2 شنبه اجرای طرح پیش بند کتاب در کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی طرح خلاقانه پیش بند کتاب توسط دانش آموزان دبستان دخترانه میثم در کتابخانه شهید مطهری(ره) بندرعباس اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  اجرای طرح خلاقانه پیش بند کتاب توسط دانش آموزان دبستان دخترانه میثم بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در این کتابخانه خبر داد.

ترابی پور  گفت: هدف از اجرای این طرح که به پیشنهاد مریم امینی زاده، معاون پرورشی خلاق دبستان دخترانه میثم و با مشارکت کتابخانه شهید مطهری (ره) انجام شد، بالابردن حس اعتماد به نفس و افزایش مهارت قصه گویی و کتابخوانی است. در این طرح از دانش آموزان خلاق خواسته شد تا شخصیت های یک کتاب را روی یک پیش بند طراحی و با کمک والدین خود  بدوزند، سپس با استفاده از شخصیت های داستان قصه کتاب را تعریف کنند.

وی افزود : در مرحله اول اجرای این طرح و با حضور بیش از 35 نفر از دانش آموزان، هر 7 دانش آموز متقاضی به قصه گویی و نمایش کتاب خوانده شده توسط پیش بند خود پرداختند و با رای دانش آموزان حاضر نفرات برتر انتخاب و به آنها کتاب مرجع نفیس به عنوان جایزه اهدا گردید.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی کتابداران این کتابخانه خاطر نشان کرد: در هفته کتاب و کتابخوانی علاوه بر بازدید مدارس، مسابقات کتابخوانی، زنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس نواخته شد ونصب بنر تبلیغی کتاب و کتابخوانی درمکانهای پر تردد صورت پذیرفت.

 [PageVisit]