1398/8/26 يكشنبه همزمان با فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس با اجرای بیش از 15 برنامه فرهنگی به استقبال هفته کتاب و کتابخوانی رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  اجرای بیش از 10بازدید مدارس بهمراه جمع خوانی کتاب و 5 مسابقه در گروههای سنی  مختلف با محوریت کتاب و کتابخوانی در این کتابخانه  خبر داد.

ترابی پور  گفت: هفته کتاب و کتابخوانی، هفته بزرگداشت،کتاب،کتابدار و ترویج کتابخوانی است و امسال با توجه به مقارن شدن این روز عزیز با ولادت نبی مکرم اسلام (ص) برنامه های متنوع فرهنگی این کتابخانه از 18 آبان آغاز شده و تا 30 آبان ادامه میابد.

وی افزود : در هفته گذشته جهت آمادگی برای هفته کتاب و کتابخوانی که از تاریخ 23 الی 30 آبان است، بیش از 10 بازدید شامل 850 نونهال و دانش آموز از مدارس و مهدکودک های مختلف از کتابخانه شهید مطهری (ره) انجام شد و 5 مسابقه کتابخوانی نیز برگزار گردید.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی، کتابداران این کتابخانه خاطر نشان کرد: در این ایام علاوه بر بازدید مدارس، مسابقات کتابخوانی، زنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس نواخته شد و نصب بنر تبلیغی کتاب و کتابخوانی درمکانهای پر تردد صورت پذیرفت.

 [PageVisit]