1398/8/21 سه‌شنبه بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت پذیرفت؛ نواخته شدن زنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس ششصد دستگاه به همت کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس زنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس محله 600 دستگاه به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از نواخته شدن زنگ کتاب و کتابخوانی در دبستانهای قدس و میثم و دبیرستان دخترانه حنان در محله 600 دستگاه به همت این کتابخانه  خبر داد.

ترابی پور گفت: هفته کتاب و کتابخوانی هفته بزرگداشت،کتاب،کتابدار و ترویج کتابخوانی است و امسال با توجه به مقارن شدن این روز  با ولادت نبی مکرم اسلام (ص)، برنامه های متنوع فرهنگی این کتابخانه از 18 آبان آغاز شده و تا 30 آبان ادامه میابد و در 25 آبانماه نیز عضویت در این کتابخانه رایگان است.

وی افزود : درمدارس مختلفی که زنگ کتاب و کتابخوانی در آن ها به صدا درامد ترویج و تبلیغ کتاب و شرایط عضویت و نحوه شرکت در مسابقات کتابخوانی کتابخانه شهید مطهری (ره) و لزوم امانت کتاب تشریح شد.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی، کتابداران این کتابخانه خاطر نشان کرد: در این روز، نونهالان مهدکودک و پیش دبستانی فجر نیز از  این کتابخانه بازدید کردند و قصه گویی از کتب کودک برایشان انجام پذیرفت.

 [PageVisit]