1398/8/19 يكشنبه آغاز فعالیتهای هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس فعالیتهای هفته کتاب و کتابخوانی همراه با بازدید نونهالان مهد و پیش دبستانی فجر از کتابخانه شهید مطهری (ره) در این کتابخانه شروع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از آغاز فعالیتهای هفته کتاب و کتابخوانی  همراه با بازدید نونهالان  مهد و پیش دبستانی فجر از این کتابخانه خبر داد.

ترابی پور  گفت: هفته کتاب و کتابخوانی هفته بزرگداشت،کتاب ،کتابدار و ترویج کتابخوانی است و امسال با توجه به مقارت شد این روز عزیز با ولادت نبی مکرم اسلام برنامه های متنوع فرهنگی این کتابخانه از 18 آبان آغاز شده و تا 30 آبان ادامه میابد.

وی افزود : در هفته کتاب و کتابخوانی علاوه بر بازدید های مستمر مدارس ،5 مسابقه کتابخوانی  شامل خلاصه نویسی کتاب برای سنین زیر 14 سال همراه با 10 جایزه 50 هزار تومانی، داستان نویسی «من و پلیس» برای سنین بالای 14 سال همراه با اهدای 5 جایزه نفیس، خلاصه نویسی کتاب «همسر دوست داشتنی» برای سنین بالای 16  سال همراه با 10 جایزه فرهنگی و 2 مسابقه کتاب کاغذی و خاطره نویسی از کتابخانه هر دو ویژه اعضای زیر 14 سال برگزار می شود.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی کتابداران این کتابخانه خاطر نشان کرد: در این ایام علاوه بر بازدید مدارس و مسابقات کتابخوانی ،کارگاه آموزشی پلیس ناجا و همچنین مراسم بزرگذاشت هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس  ونواختن زنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس اجرا میشود.

 [PageVisit]