1398/8/6 دوشنبه برگزاری نشست جمع خوانی کتاب به همت کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) شهرستان رودان کتاب «محمد مثل گل بود» با حضور کودکان علاقمند به کتاب و کتابخوانی، معرفی و جمع خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، یوسف نورزاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودان از برگزاری نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «محمد مثل گل بود» به مناسبت رحلت پیامبر (ص) در کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) خبر داد.

لیلا نظری، مسئول کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) بیان کرد:  در این نشست ضمن معرفی کتاب «محمد مثل گل بود» اثر غلامرضا حیدری، هر کدام از افراد شرکت کننده در این نشست صفحه و یا پاراگرافی از متن کتاب را خواندند.

وی ادامه داد: مجموعه «محمد مثل گل بود» اثری برای آموزش سبک زندگی پیامبر (ص) به کودکان است. این مجموعه، هر چهار حوزه ی ارتباط با خدا، ارتباط با خود، ارتباط با خلق (مردم) و ارتباط با خلقت را شامل میشود و چهل محور اصلی در سبک زندگی را با کودکان در میان می گذارد.

گفتنی است هدف از برگزاری این نشست، آشنایی اعضاء با کتاب و کتابخوانی و ترویج عادت به مطالعه و شناخت امامان و پیامبران  عنوان شده است.

 [PageVisit]