1398/8/6 دوشنبه بمناسبت هفته تربیت بدنی صورت پذیرفت؛ اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس نشست جمع خوانی کتاب «بهداشت و ورزش»، برگزاری مسابقه منچ و مسابقه دو همگانی بین اعضای فعال کودک و نوجوان در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  جمع خوانی کتاب «بهداشت و ورزش» اثر محمدحسین اقبالی، برگزاری مسابقه منچ و مسابقه دو همگانی بین اعضای فعال کودک و نوجوان در این کتابخانه خبر داد.

ترابی‌پور گفت: با توجه به پتانسیل بالای فرزندان ایران اسلامی بخصوص اعضای این کتابخانه  باید فعالیتهای بیشتر و بهتری در زمینه ترویج کتابخوانی صورت بگیرد. در همین راستا با توجه به اهمیت مراسم و لزوم آشنایی نسل کودک و نوجوان با این مفاهیم ارزشی همواره برنامه های مختلف و مناسب فرهنگی اجرا میشود.

وی افزود: ایجاد محیط شادابی و نشاط در بین اعضای کودک و نوجوان بخصوص در هفته ای که با نام تربیت بدنی نامگذاری شده است مطمئنا تاثیر بسیار بسزایی در افزایش علاقمندی اعضا به کتابخانه و مطالعه خواهد داشت.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از خانم زیبا بنایی، مجری این طرح در کتابخانه خاطر نشان کرد: این کتابخانه  در مراسم های مختلف دینی، مذهبی و ملی اقدام به  برگزاری نمایشگاه کتاب و همچنین جمع خوانی های کتب مناسب و مسابقات مختلف  می نماید.

 [PageVisit]