1398/7/30 سه‌شنبه حضور مسئول کتابخانه عمومی علی ابن ابیطالب (ع) درگهان در بین دانش آموزان مسئول کتابخانه‌ی عمومی علی ابن ابیطالب (ع) در راستای پاسخگویی به سؤالات دانش آموزان با موضوع کتاب و کتابخوانی در مدرسه سپیده کاشانی حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، مجیبه فولادی، مسئول کتابخانه عمومی علی ابن ابیطالب (ع) از برگزاری نشست صمیمامانه با دانش آموزان  مدرسه دخترانه سپیده کاشانی در 28مهرماه خبر داد.

وی بیان کرد: در این نشست، دانش اموزان توانستند ارتباط نزدیکی در زنگ مطالعه با مسئول کتابخانه برقرار کنند. در این دورهمی دوستانه به دانش اموزان برگه های عضویت داده شد و روشهای استفاده از کتابخانه، شیوه های امانت، راههای اراتباط با کتابخانه به آنان آموزش داده شد و چندین کتاب مناسب و جذاب به آنان معرفی شد.

فولادی بیان کرد: این روابط نزدیک مسئول کتابخانه و دانش اموزان در زنگ مطالعه کمک زیادی می کند تا دانش اموزان راحت تر دغدغه ها و خواسته های خود از کتابخانه شهر را بیان کنند تا بدانیم چقدر با اهداف واقعی که همان دوستی ماندگار با کتاب است فاصله داریم وچه راهکارهایی بهتری میتوانیم در نظر بگیریم .

گفتنی است با پیگیری های که توسط مسئول کتابخانه صورت گرفت تصمیم گرفته شد تادانش اموزان به دلیل نزدیکی به کتابخانه، زنگ مطالعه را درکتابخانه و در میان انبوهی از کتابها برگزار کنند تا دانش اموزان راحتتر طمع زیبای مطالعه را بچشند.

 [PageVisit]