1398/7/14 يكشنبه با حضور امام جمعه شهرستان بشاگرد فعالین فرهنگی عرصه کتابخوانی در شهرستان بشاگرد تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، علی اعتمادی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بشاگرد از تقدیر از رابطین و همیاران کتابدار شهرستان در جلسه فرهنگ عمومی با حضور امام جمعه و مسئولین خبر داد.

محمد غلامی، امام جمعه شهرستان بشاگرد ضمن تقدیر از مسئول کتابخانه عمومی حاج عبدالله والی بیان کرد: خوشبختانه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بشاگرد به صورت جهادی در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی فعالیت می‌کند و با اجرای فعالیتهای مرتبط با کتابخوانی در شهرستان، کتابخوانان را افزایش خواهد داد.
وی همچنین بیان کرد: باید به بحث مطالعه و کتابخوانی به عنوان مهمترین بخش فرهنگ، د توجه بیشتری اختصاص داده شود و مسئولین و سازمانهای فرهنگی در این زمینه با یکدیگر همکاری کنند تا از طریق هم افزایی سازمانها، اتفاقات مثبتی در شهرستان رقم بخورد.

فهد داستانی، مسئول کتابخانه عمومی حاج عبدالله والی بیان کرد: به شکر خدا امسال با مرکزیت کتابخانه عمومی حاج عبدالله والی، استقبال نسبتاً خوبی از جشنواره کتابخوانی رضوی شد که هدف اصلی آشنایی بیشتر جوانان با سیره اهل بیت و طرح دوستی مردم با مطالعه و کتابخوانی می‌باشد.

داستانی افزود: امسال 5 برگزیده استانی در جشنواره کتابخوانی رضوی داشتیم و امیدواریم با همکاری همه فعالین فرهنگی و مسئولین ادارات، شاهد افزایش برگزیده ها و شرکت کننده ها در سال های آتی باشیم.


 

 [PageVisit]