1398/6/9 شنبه دیدار با امام جمعه موقت شهرستان رودان در اولین روز هفته دولت مسئول کتابخانه عمومی آل طاها بیکاه از دیدار با امام جمعه موقت شهرستان رودان در اولین روز از هفته دولت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، مهدی داوری، مسئول کتابخانه عمومی آل طاها بیکاه به همراه مسئولین بخش بیکاه به مناسبت هفته دولت دیداری با  حجت الاسلام والمسلمین علیرضا مهدوی، امام جمعه موقت شهرستان رودان  داشتند.

 در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین مهدوی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت بیان کرد: شهید رجایی و با هنر اسوه های دولت مردان بزرگ هستند که مسئولین ما میتوانند با الگو گرفتن از این عزیزان مسیر رشد و ترقی را در کشور سرعت بخشند.

در ادامه امام جمعه موقت شهرستان رودان به چهل سالگی انقلاب اشاره کرد و بیانیه ای که توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان «گام دوم انقلاب» منتشر شد را قرائت نمود.

در ادامه مسئول کتابخانه عمومی آل طاها بیکاه ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: ترویج اهداف کتاب و کتابخوانی در راستای گام دوم انقلاب شکوهمند اسلامی، یکی از برنامه های شاخص کتابخانه عمومی آل طاها بیکاه در سال 98 میباشد که با شروع مدارس و توزیع بسته های فرهنگی میتواند نمود رشد در بعد کتابخوانی را گسترش دهد و از این طریق کتاب را به سبد کالایی خانواده ها معرفی و اضافه میکنیم تا بتوانیم سرانه مطالعه خانواده ها را بالا ببریم تا با بالا رفتن سرانه مطالعه ، کشور هم در ابعاد مختلف پیشرفت کند.

 [PageVisit]