1398/6/3 يكشنبه به همت مسئول کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) شهرستان رودان برنامه های فرهنگی متنوع با محوریت دهه ی ولایت و امامت در کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) شهرستان رودان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، یوسف نورزاده، رئیس اداره کتابخانه  های عمومی شهرستان رودان  از برگزاری برنامه های فرهنگی به مناسبت دهه ی ولایت و امامت در کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) خبر داد.

 ولی صفائی پور، مسئول کتابخانه عمومی امام خمینی (ره)  بیان کرد: این برنامه‌ها  با همکاری اعضای فعال برگزار گردید که در ادامه به آنها اشاره شده است:

نمایشگاه کتاب غدیر

نمایشگاه کتاب با موضوع غدیر و امام علی (ع) متناسب با رده های سنای کودک، نوجوان و بزرگسال با هدف ترویج و شناخت واقعه ی غدیر و امام علی (ع) در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

جشن عید غدیر

این جشن با حضور بیش از 100 نفر از اعضای کتابخانه در تمامی رده های سنی و با حضور مسئولین شهرستان با برنامه های شاد و متنوع برگزار شد و حجت الاسلام و المسلمین حسینی با حضور در این مراسم به شرح واقعه ی غدیر و نقش حضرت علی (ع) در پیشرفت اسلام پرداختند.

همچنین اجرای عالی گروه سرود موسسه قرآنی نورالمهدی (عج) شور و نشاط معنوی جشن را دوچندان کرد و با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. در ادامه اقتداری و آزادی از شاعران و مداحان خوب شهرستان به شعرخوانی و مداحی پرداختند.

در انتها نیز از 3 تن از سادات و 24 نفر از اعضای فعال و طرح اوقات فراغت تجلیل بعمل آمد.

مسابقه نقاشی عید غدیر

مسابقه نقاشی با موضوع عید غدیر توسط اعضای کودک کتابخانه برگزار و در انتها از 3 نفر از برگزیدگان تجلیل بعمل آمد.

نشست قصه گویی غدیر

با حضور اعضای فعال کودک نشست قصه گویی با موضوع غدیر از کتاب «زیباترین عید» به نویسندگی «سید محمد مهاجرانی» برگزار شد.

 [PageVisit]