1398/5/6 يكشنبه به همت کتابداران کتابخانه عمومی راسخ گزیر شهرستان بندرلنگه با حضور تعدادی از اعضای فعال و کتابدوست، نشست دایره المعارف خوانی در کتابخانه عمومی راسخ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، عبدالواحد حسینی گزیر، مدیرمسئول کتابخانه عمومی راسخ از برگزاری نشست دایره المعارف خوانی با حضور اعضای فعال در این کتابخانه خبر داد.

حسینی گزیر بیان کرد: در این نشست ابتدا کتاب «فکر می کنید چرا نهنگ ها آواز می خوانند» نوشته «کارولین هریس» توسط «هاجر هاشمی» معرفی شد و سپس هر یک از اعضا بخشی از کتاب را خواندند و در مورد هر بخش توضیحاتی ارائه دادند.

وی ادامه داد: بهره‌گیری از تصاویر در فهم مطالب تأثیر بسزایی دارد. این کتاب با بهره‌بردن از این ترفند، به سؤالات نوجوانان و ابهامات ذهنی آنان در مورد زندگی دریایی و حیوانات دریایی پاسخ داده‌است.

گفتنی است فعالیتهای فرهنگی متنوع شامل نشستهای کتابخوان، نشستهای قصه‌گویی، نشستهای جمع خوانی کتاب، آموزش خلاقیت و برگزاری کارگاههای آموزشی متنوع برای گروههای سنی مختلف از جمله برنامه هایی است که به صورت منظم و مستمر به همت کتابداران در این کتابخانه برگزار میگردد.

 [PageVisit]