1398/5/5 شنبه برگزاری جلسه شورای اداری کتابداران پارسیان جلسه شورای اداری کتابداران پارسیان با حضور کتابدران و مسئولین کتابخانه های عمومی پارسیان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، جلسه شورای اداری کتابداران پارسیان با دستور کار گزارش فعالیت های  کتابخانه های عمومی شهرستان در جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) این شهرستان برگزار شد.

مرضیه دیلمی نژاد، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارسیان در ابتدای جلسه از تلاش و فعالیت های کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان پارسیان در خصوص برگزاری باشکوه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی  تقدیر و تشکر نمود و این فعالیت معنوی را ذخیره دنیوی و اخروی آنها قلمداد کرد.

دیلمی نژاد میزان مشارکت کتابخانه های شهرستان را نسبت به سال گذشته بهتر قلمداد نمود و این جلسه را فرصتی مناسب برای تبادل نظر در خصوص هرچه بهتر برگزار نمودن جشنواره رضوی در سال آینده دانستند.

در ادامه، مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات موجود در زمینه برگزاری جشنواره رضوی در شهرستان پرداختند و نظرات و پیشنهادات خود در خصوص بهتر برگزار نمودن این جشنواره در سال آینده را بیان کردند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 38