1398/4/26 چهارشنبه بمناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع) صورت پذیرفت نشست جمع خوانی و قصه گویی از کتاب امام رضا (ع) به همراه آموزش طرح تپش به کودکان در کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  برگزاری نشست جمع خوانی و قصه گویی از کتاب امام رضا (ع) بهمراه اموزش طرح تپش (تفکیک پسماند شهری) به کودکان بمناسبت میلاد با سعادت امام رضا ع  در این کتابخانه خبر داد.

ترابی‌پور گفت: اولین دوره کلاس خلاقیت و آی مس همزمان با ایام دهه کرامت در کتابخانه شهید مطهری (ره) برگزار شد و در جهت آشنایی کودکان با سیره  امام رضا (ع) و دهه کرامت، جمع خوانی کتاب «امام رضا (ع)» به همراه قصه گویی جهت آشنایی اعضا کودک با حضرت معصومه و امام هشتم شیعیان صورت پذیرفت.

وی افزود: یکی از فعالیت های مهم این کتابخانه، شرکت فعال در طرح تپش که به تفکیک پسماند شهری میپردازد میباشد و در همین راستا آموزش تبدیل زباله به دو بخش تر و خشک  به همراه جمع خوانی کتاب «بازیافت» به صورت دوره ای توسط کتابداران برای اعضا کودک انجام می پذیرد.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی، کتابداران فعال این کتابخانه خاطر نشان کرد: تمام فعالیت های فرهنگی از جمله برگزاری نشست جمع خوانی کتاب، نشست کتابخوان و ... با تلاش و همت کتابداران صورت می پذیرد و اگرکتابدار به عنوان  مشاور امین نباشد انجام هیچک میسر نیست.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 41