1398/4/17 دوشنبه اجرای برنامه های متفاوت فرهنگی بمناسبت دهه کرامت در کتابخانه های شهید مطهری (ره) بندرعباس نشست جمع خوانی کتاب امام رضا (ع) و نمایشگاه کتاب به مناسبت دهه مبارک کرامت در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  اجرای  نشست جمع خوانی کتاب امام رضا (ع) و نمایشگاه کتاب به مناسبت دهه مبارک کرامت در این کتابخانه خبر داد.

ترابی‌پور گفت: با توجه به پتانسیل بالای فرزندان ایران اسلامی بخصوص اعضای این کتابخانه  باید فعالیتهای بیشتر و بهتری در زمینه ترویج کتابخوانی صورت بگیرد. در همین راستا با توجه به اهمیت مراسم واعیاد و لزوم آشنایی نسل کودک و نوجوان با این مفاهیم ارزشی همواره برنامه های مختلف و مناسب فرهنگی اجرا می شود.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب و جمع خوانی کتابهایی با موضوعات مرتبط با  ائمه معصومین  بخصوص دهه کرامت که فاصله تولد حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) است سبب آشنایی کودکان و نوجوانان با سیره و زندگی معصومین می شود  و مطمئناً تاثیر بسیار بسزایی در افزایش علاقمندی اعضا به مطالعه خواهد داشت.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از خانم ها سلامی و بنایی، کتابداران این کتابخانه  خاطر نشان کرد: این کتابخانه  در اعیاد و مراسم های مختلف دینی، مذهبی و ملی اقدام به  برگزاری نمایشگاه کتاب و همچنین جمع خوانی های کتب مناسب می نماید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 30