1398/4/12 چهارشنبه همزمان با فصل تابستان کلاسهای اوقات فراغت بخش کودک کتابخانه عمومی سید الشهدا (ع) شهرستان حاجی آباد کار خود را آغاز نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  کریم بهزادی نیا، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان حاجی آباد از برپایی کلاس آموزشی وسرگرمی برای رده سنی 3 تا 12 سال همزمان با شروع  فصل تابستان در بخش کودک کتابخانه سیدالشهدا(ع) خبر داد.

بهزادی نیا گفت: با برنامه ریزی‌های بسیار خوبی که صورت گرفته کلاس‌های آموزشی متنوعی درنظر گرفته شده که دانش آموزان زیادی را به سمت و سوی کتابخانه خواهد کشاند و باعث انس و الفت بیش از پیش دانش‌آموزان به کتابخانه و شرکت در کلاسهای فرهنگی خواهد شد.

سمیه لشکری، مسئول کتابخانه عمومی سیدالشهدا(ع) بیان نمود: به لطف الهی و با استقبال بی سابقه اعضای کودک این کتابخانه  در حال حاضر، 10  کلاس آموزشی در دو بخش آموزشی و سرگرمی شامل آموزش خط، آموزش نقاشی در دو گروه سنی (پیش دبستانی و دبستان)، بازی های فکری، قصه گویی همراه با نمایش خلاق ، شاهنامه خوانی، کتابخوانی و.... در این کتابخانه در حال برگزاری است.

وی در پایان افزود: در کنار برگزاری کلاس های آموزشی، سلسله نشستهای کتابخوانی،جمع خوانی گروهی و فنون مطالعه و یادگیری برای افراد نیز برگزار خواهد شد که در گسترش فرهنگ کتابخوانی و جذب و علاقمند کردن بیشتر اعضا به کتاب و کتابخانه مفید و موثر است.

گفتنی است اکثر این کلاسها به مربیگری سمیه لشکری، مسئول این کتابخانه برگزار می‌شود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 27