1398/4/12 چهارشنبه همنوا با همسر و مادری که رنجی تلخ تر از رنج مادران و همسران شهدا را تحمل کرد کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس شهرستان ابوموسی میزبان نشست معرفی و جمع خوانی کتاب«روزهای بی آینه» شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، فائزه باغیانی، مسئول کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس ابوموسی از برگزاری نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «روزهای بی آینه» در این کتابخانه خبر داد.

باغیانی بیان کرد: «روزهای بی آینه» خاطرات منیژه لشکری، همسر آزاده خلبان حسین لشکری به همت گلستان جعفریان است که زندگی واقعی زنی را واکاوی می کند که با عشق و اشتیاق در هفده سالگی پای سفره عقد می نشیند، در هجده سالگی طعم مادر شدن را می چشد و همان سال آغاز انتظار و چشم به راهی هجده ساله اوست. همسر خلبان مفقود الاثر می شود. این زن چهارده سال را در بی خبری و انتظار مطلق سپری می کند. پس از اعلام اسارت همسر، سه سال دیگر طول می کشد تا دیدار میسر شود. شکاف عمیق هجده ساله، انتظار و دور افتادن از هم، و تفاوت های شخصیتی به وجود آمده در گذر سال ها، هر دو را وا می دارد تا برای شناخت یکدیگر دوباره تلاش کنند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 21