8

2

3

6

1

5

7
1398/3/20 دوشنبه پژواک نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بین مردم روستا؛ حضور مسئول کتابخانه عمومی آل طاها بیکاه در روستاهای بیکاه مسئول کتابخانه عمومی آل طاها با هدف ترویج کتابخوانی رضوی، با اجرای برنامه‌های فرهنگی متنوع میزبان روستاییان کتابدوست شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  مهدی داوری، مسئول کتابخانه عمومی آل طاها بیکاه از ترویج کتابخوانی  و معرفی کتب نهمین جشنواره رضوی در روستاهای بخش بیکاه خبر  داد.

مسئول کتابخانه عمومی آل طاها بیکاه در راستای معرفی کتب نهمین جشنواره کتابخوان رضوی و ترویج  فرهنگ کتابخوانی و مطالعه  و اهداف کتب نهمین جشنواره کتابخوان رضوی در روستاها، در  اقدامی جالب و با انگیزه‌ای وافر بعد از ساعت اداری و اتمام کار خویش در کتابخانه به روستاهای بخش بیکاه و کانونهای فرهنگی و هنری مساجد میرود و در آنجا اقدام به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و معرفی کتب نهمین دوره از جشنواره رضوی میکند.

بیان اهدف جشنواره رضوی در روستا ها و کانونهای مساجد به همراه معرفی کتب نهمین جشنواره کتابخوان رضوی، ترویج فرهنگ مطالعه و آشنایی بیشتر جامعه با سیره معصومین بویژه امام رضا ع امام جواد ع- احمد بن موسی (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) از اقدامات شاخص وی می‌باشد.

 داوری بیان کرد: افراد هدف در این برنامه، بچه هایی هستند که از نعمت کتابخانه محروم هستند و حضور پیدا کردن در بین روستائیان و ترویج کتابخوانی در بین آنها، انرژی مضاعفی به من می‌دهد تا جایی که ثروت و سرمایه اصلی زندگیم را  خدمت در عرصه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی میدانم.

در ادامه داوری اشاره کرد: روستای اسلام آباد، سکل و کهنشوئیه و کانونهای مساجد سطح شهر بیکاه کانون فرهنگی و هنری تسنیم مسجد صاحب الزمان (عج) و کانون فرهنگی و هنری نینوا مسجد چهارده معصوم (ع) از کانونهای فعالی هستند که در ترویج کتابخوانی با کتابخانه عمومی آل طاها بیکاه همکاری دارند و برای ارتباط بهتر با کانونهای مساجد و روستاها، از هر کانون و روستا یک همیار کتابدار به کتابخانه معرفی شده است و این کار موجب تسریع در انجام فعالیتهای فرهنگی در روستاها شده است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 96