1
1398/3/18 شنبه به مناسبت عید سعید فطر صورت پذیرفت؛ برگزاری مسابقه نقاشی و قصه گویی از کتاب امام رضا (ع) در خانه قرآن شجره طیبه کتابدار کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس با حضور در خانه قرآن شجره طیبه به اجرای مسابقه نقاشی و قصه گویی از کتاب امام رضا (ع) پرداخت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  حضور زیبا بنایی، کتابدار این کتابخانه در خانه قرآن شجره طیبه و برگزاری مسابقه نقاشی و قصه گویی از  کتاب امام رضا (ع) ویژه جشنواره رضوی  خبر داد.

ترابی‌پور گفت:  نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی باعث ایجاد روحیه شادی و نشاط در بین اعضا و کتابداران شده است و انتظار می رود با تلاشهای کتابداران این کتابخانه در سال جاری، شاهد حضور حداکثری مردم در این جشنواره مقدس باشیم.

وی افزود: این مسابقه نقاشی به مناسبت عید فطر ودر جهت آشنایی کودکان با فرهنگ و سیره رضوی، در مهد قرآن شجره طیبه و خارج از کتابخانه صورت پذیرفت تا گامی نو در راستای برقراری ارتباط موثر و پویا بین کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) و کودکان بردارد.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از بنایی، کتابدار فعال و مجری این کار خاطر نشان کرد: تمام فعالیت های فرهنگی از جمله نشست جمع خوانی کتاب، نشست کتابخوان و ... با تلاش و همت کتابداران صورت می پذیرد و اگرکتابدار به عنوان  مشاور امین نباشد انجام هیچک میسر نیست.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 97