1
1398/3/13 دوشنبه جهت ترویج و آشنایی خانم های خانه دار با جشنواره رضوی صورت پذیرفت؛ حضور کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) در حسینیه صاحب الزمان و معرفی منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابدار کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس در حسینیه صاحب الزمان (عج) حضور و به معرفی و جمع خوانی کتاب «درعصمت» ویژه جشنواره رضوی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از حضور زیبا بنایی، کتابدار این کتابخانه در حسینیه صاحب الزمان و معرفی  و جمع خوانی کتاب  «درعصمت» ویژه جشنواره رضوی خبر داد.

ترابی‌پور گفت:  هر ساله جشنواره رضوی توسط نهاد کتابخانه های عمومی برگزار می شود و یکی از بزرگترین مسابقات کشوری در زمینه کتابخوانی محسوب می شود؛ در همین راستا کتابخانه شهید مطهری (ره) و کتابداران آن هر ساله به جز ترویج و اطلاع رسانی درباره جشنواره در کتابخانه با حضور در مساجد و مهد ها اقدام به معرفی این کار زیبای فرهنگی می نمایند.

وی افزود: این جمع خوانی جهت آشنایی بیشتر خانم های خانه دار به عنوان مروجان اصلی فرهنگ کتاب و کتابخوانی درخانواده  با سیره و زندگانی حضرت معصومه س از کتاب «درعصمت» ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی همراه با معرفی سایر منابع جشنواره در سنین مختلف برگزار شد.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از بنایی، کتابدار فعال و مجری این کار خاطر نشان کرد: تمام فعالیت های فرهنگی از جمله جمع خوانی ، نشست کتابخوان و ... با تلاش و همت کتابداران صورت می پذیرد و اگرکتابدار به عنوان  مشاور امین نباشد انجام هیچک میسر نیست.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 89