3

2
1398/3/7 سه‌شنبه با هدف آشنایی اعضای کتابخانه با نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی، نشست جمع خوانی کتاب در کتابخانه عمومی فردوسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي هرمزگان، صغری صیاد معروف، مسئول کتابخانه عمومی فردوسی بندرعباس  از برگزاری نشست جمع خوانی و معرفی کتاب «امام رضا (ع)» درکتابخانه عمومی فردوسی خبر داد.

صیاد معروف بیان کرد: این برنامه با هدف آشنایی کودکان و  نوجوانان با ائمه (ع) و معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار گردید و در ابتدای این برنامه، توضیحاتی در ارتباط با چگونگی برگزاری جشنواره رضوی؛ منابع آن و شیوه‌های شرکت در این مسابقه همچون پویش کتابخوان مجازی؛ مسابقه نقاشی و بخشهای خانوادگی و الکترونیکی به اعضا داده شد و در انتها کتاب «امام رضا (ع)» معرفی و توسط  اعضا جمع خوانی شد.

گفتنی است کتاب «امام رضا علیه السلام» از مجموعه چهارده معصوم، نوشته زهرا عبدی است که توسط انتشارات جمکران منتشر گردیده است و در قالب داستانهای کوتاه مصور،کودکان و نوجوان را  با زندگانی این امام  از لحظه تولد تا شهادت آن  بزرگوار آشنا می‌سازد.

 

 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 87